Linux - Apache nenačítá/nemůže nalézt soubory (404 Not Found)

Autor Vit01
Publikováno 17.12.2020
Kategorie linux
Stav Vyřešeno
Priorita Nízká
Dobrý den,
mám teď závažný problém a doufám, že mi zde někdo poradí. Mám školní projekt, který je v rámci OS Debian (spravován přes Putty) a běží mi na Apache2 serveru nejmenovaná nainstalovaná aplikace. Dnes jsem při snaze nastavit smime pro Mutt zadával příkazy smime_keys, smime_keys init,­.....Od té doby, když si nechám načíst v prohlížeči stránku, tak se mi zobrazi index.php ale bez kaskádových stylů. Když chci však načíst jinou stránku aplikace, tak mi tu danou stránku ani nenajde. V prohlížečové konzoli mám celý list s chybovou hláškou ,,Failed to load resource: the server responded with a status of 404 (Not Found)''. Mám dojem, že je potřeba něco udělat s mod_mime, ale nejsem si jistý. Prosím o jakoukoliv pomoc. Jsem v této problematice velice nezkušený, tak se případně omlouvám, jestli zde nějak špatně popisuji věci.
Zatím jsem se v tom moc nevrtal, jelikož by to možná způsobilo ještě větší škody.
Děkuji


Odpovědi na dotaz 1

Show english version

RE: Linux - Apache nenačítá/nemůže nalézt soubory …

Autor Rusty
Publikováno 17.12.2020
Kategorie linux
Stav Zkontrolováno
Dobrý den,

s nastavováním mod_mime nemám zkušenosti, navíc nevidím souvislost mezi mutt a mod_mime, ale jako první bych se podíval na poslední logy Apache:
tail /var/log/apache2/error_log

Dále by to chělo vidět nastavení virtualhostu projektu např.
cat /etc/apache2/sites-enabled/virtualhost.conf

Bez toho nebude možné pomoci


1

Show english version

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.